koupelny

Dřevo jako podlahová krytina do koupelen

Vybrat novou podlahu do koupelny nemusí být tak snadné, jak by se na první pohled mohlo zdát. Nejideálnějšími řešením jsou samozřejmě klasické dlažby, které v dnešní době vyhovují také nejmodernějším designérským trendům. Díky nepřebernému množství barevných variant jsou stále hlavními dominantami, které určují vzhled většiny koupelen. Vybírat lze v ucelených koupelnových sériích, které jsou speciálně navržené tak, aby se doplňovala dlažba spolu s obklady. Vybírat lze ale také pouze dlažbu dle potřeb a vkusu konkrétního zákazníka.

Kromě klasické dlažby ale můžeme volit také jiné podlahové krytiny. V poslední době se znovu dostává do obliby dřevo. Výběr této krytiny je však nasnadě. Dřevo není vodoodpudivé, a tak může už zanedlouho po instalaci činit nemalé potíže. Ne však, pokud zvolíte ten správný typ dřeva s vhodnou úpravou, která se hodí speciálně do vlhkých místností. Většinou bývá používáno exotické dřevo, protože dřevo dubové nebo například smrkové pro podobný typ podlah není vhodné. Nicméně ani u dřeva z exotických stromů není možné stoprocentně vyloučit možnost, že se do dřeva dostane nežádoucí množství vlhkosti.

Velmi důležitá je co nejkvalitnější povrchová úprava, která je mimo jiné podmínkou dlouhodobé životnosti dřevěné podlahy do koupelny. Jak vyrobit opravdu kvalitní podlahovou krytinu do koupelny vědí například odborníci ze společnosti Meister, kteří se výrobě těch nejkvalitnějších podlahových krytin nejen do koupelen věnují již řadu let. Veškerý sortiment, který se objevuje v jejich nabídce, je možné nalézt na stránkáchwww.meister-podlahy.cz.

Společnost Meister navíc klade při výrobě podlah obrovský důraz na ekologické výrobní postupy a jejich produkty se tedy mohou pyšnit dalším kladem navíc.
Ke shlédnutí:

Krásné dětské hodinky

Rádi byste svým dětem pořídili krásné a originální dětské hodinky ? Náš e-shop www.hodinarstvi.cz je zde i pro ty nejmenší. Podívejte se na naší širokou nabídku těch nejlepších kousků.

 
koupelny